Dobrý den,vítám vás na našich stránkách věnovaných kaprařině.

Návody,nápady

zde jsou umístěny různé zajímavé články,návazce,výroby nástrah a další věci které vám usnadní nebo vylepší rybolov.

Asi každý rybář občas chytá s použitím krmítkového závaží rozličných vzhledů a rozměrů. Já se musím přiznat, že na „šrot“ chytám velice často a to vždy, když nekrmím kukuřicí nebo když chytám na známou nástrahu pro lov velkých ryb boilies. Já si krmítkovou směs vyrábím sám, protože mi přijde, že když si jdu koupit vnadící směs do rybářských potřeb, tak platím moc za strašně málo, proto jsem si časem vyvinul směs, která mi finančně a kvalitativně vyhovuje. S touto směsí slavím úspěchy jak při lovu na položenou tak i při lovu na anglický splávek. Pojďme si tedy moji směs představit.

ingredience do směsi

ingredience do směsi

hotová směs

hotová směs

Nastalo nám zimní období, a tak snad každý z nás začíná přemýšlet co by do nastávající sezóny mohl vylepšit,a nebo co by si chtěl udělat sám. Stejně i tak já s kamarádem též nadšeným rybářem jsme si řekli, že něco vymyslíme. Ze začátku nás napadali samé „ptákoviny“, které koupíte v obchodě za pár korun. Nakonec mě napadlo, že by jsme si mohli udělat formu na olova. Kolega souhlasil. .....
velice dobrá nástraha, kterou mám s velkými úspěchy vyzkoušenou
Výroba lisu na pečivo - obrázek

Výroba lisu na pečivo - obrázek

Jelikož velice rádi chytáme na lisovaný rohlík, který je univerzální návnadou na kapry a ve správné velikosti na veškerou bílou rybu, tak jsme si vyrobili jednoduchý lis, který nám věrně slouží. Já nejraději rohlík lisuji přes noc, ale stačí třeba jen hodina před rybolovem a poté rohlík porcuji speciálními kleštěmi nebo jej jen krájím nožem.
Výroba vrhací kobry - obrázek

Výroba vrhací kobry - obrázek

Výroba týmového oblečení - obrázek

Výroba týmového oblečení - obrázek

  Když jsme náš tým zakládali, chtěli jsme se od ostatních odlišit nejen  jménem, ale i oblečením, kterým se budeme prezentovat u vody. Výrobu jsme samozřejmě mohli přenechat nějaké odborné firmě, ale  tričko jsme si chtěli vyrobit sami nejen kvůli penězům ale i kvůli originalitě.

dekujeme vám že jste navstívili naše stránky........autor stránek Mery (dotazy,nápady,připomínky mi mužete posílat na email: merunkamartin@seznam.cz)Preji pěkný den
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one